Kaip išsiųsti siuntą

1. Užregistruoti siuntinį galite tiek prisijungę, tiek ir neprisijungę. Svetainės savitarnoje išsaugomi visi anksčiau suvesti pristatymo adresai. Tai yra patogu dažnai siunčiant siuntinius tiems patiems gavėjams.

2. Atsispausdinkite siuntos lipduką (adreso kortelę) ir priklijuokite jį ant siuntinio. Jeigu neturite galimybės atsispausdinti, tą galima padaryti prie Integer tipo paštomato.

3. Norėdami išsiųsti iš anksto paruoštą siuntinį su atspausdintu siuntos lipduku, priklausomai nuo ekrane pateikiamos informacijos rinkitės:

„Privatus klientas, anksčiau paruošta siunta“ – „Skenuoti siuntos brūkšninį kodą“ – „Atidaryti dureles“ – „Tęsti“
arba
„Siųsti siuntą“ – „Anksčiau registruota siunta“. Įveskite gautą siuntos numerį arba skenuokite siuntos brūkšninį kodą, skaitytuvą rasite po ekranu, dešinėje pusėje. Spauskite „Patvirtinti“

4. Atsidarius durelėms įdėkite siuntinį, uždarykite duris ir patvirtinkite, kad siuntinys įdėtas, paspaudę „Patvirtinti“ arba „Atlikta“. Jeigu reikia, už papildomą mokestį galite naudoti didesnį skyrių. Po patvirtinimo galėsite atsispausdinti kvitą.

Ką daryti su anksčiau atspausdintu siuntos lipduku (adreso kortele)?

• Užregistravę siuntą www.omnivasiunta.lt ir atsispausdinę siuntos lipduką turite įsitikinti, kad duomenys ant lipduko yra aiškiai įskaitomi, o brūkšninis kodas nepažeistas.

• Nuskaičius siuntos lipduko brūkšninį kodą prie paštomato, skyriaus durelės automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite įdėti siuntinį. Patvirtinkite, kad įdėjote siuntinį, paspausdami „Patvirtinti“ arba „Atlikta“. Jeigu reikia, už papildomą mokestį galite naudoti didesnį siuntinio skyrių. Patvirtinę siuntinį galite atsispausdinti kvitą. Dėmesio! Esant šaltam orui, kvito spausdinimas gali užtrukti ilgiau.